הליכון כושר לכל המשפחה

הליכונים ביתיים המשמשים למטרות ריצה או הליכה מהירה, הם ללא ספק אחד ממכשירי הכושר הפופולריים ביותר בישראל ובעולם מאז ומתמיד. בכתבה שלפניכם נסקור את כל היתרונות הנלווים להליכון הביתי ונציג בפניכם מספר טיפים לרכישת הליכון ביתי.

הליכון ביתי – למה כדאי שגם לכם יהיה אחד כזה בבית?

הליכון לבית הוא למעשה מכשיר כושר ייעודי המאפשר לכם לקיים פעילות גופנית מדי יום או בתדירות גבוהה יותר, וזאת לנוכח העובדה שעצם הימצאותו של ההליכון בסביבת המגורים, מאפשר לכם להימנע מיציאה לפעילות ספורטיבית מחוץ לבית (אפקטיבי במיוחד בחודשי החורף) וגם במקרים שאין לכם מוטיבציה ללכת לאימון בחדר כושר.

יתרונות ההליכון

הליכון המשמש אתכם למטרות ריצה או הליכה מהירה, מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות בריאותיים אותם ניתן להשיג באמצעות כל פעילות גופנית בעצימות בינונית אחרת. כחלק מפעילות ההליכה/ריצה על גבי הליכונים, אתם נהנים גם מיתרונות הקשורים לנוחות קיומה של הפעילות הגופנית על גביהם בהשוואה לקיומה של פעילות ריצה/הליכה בחוץ:

  • משטח ההליכון נותר מישורי וקבוע
  • על גבי ההליכון לא מופיעות מהמורות ומהשטח אינו משתנה
  • אתם יכולים להתאמן בכל תנאי מזג האוויר
  • את ההליכון אתם יכולים לעצור בכל רגע נתון ולרדת ממנו וזאת בניגוד למסלול ריצה בחוץ בו כאשר אתם מרגישים שאין לכם כוח להמשיך אתם חייבים לחזור את כל המרחק חזרה ברגל ועל הדרך גם עלולים להיפצע

ויתרונות נוספים ההופכים את הפעילות הגופנית על גבי הליכון הביתי לסוג של פעילות בתוך חדר כושר ביתי עם כל הנוחות הנלווית לאימון בסביבה הטבעית שלכם.

הליכון ביתי – מה חשוב לדעת?

כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של סוגי הליכונים לריצה והליכה מהירה. הליכונים אלו ידועים בשם הנפוץ: הליכונים ביתיים והם מיוצרים על ידי מאות חברות מסביב לעולם. כאשר רוכשים הליכון ביתי, מומלץ לרכוש הליכון מתקפל וזאת לנוכח העובדה שניתן לקפל ולאחסן אותו ובכך הוא לא תופס יותר מדי מקום בחלל.

כיצד בוחרים הליכון ביתי?

מעבר להמלצה על רכישת הליכון ביתי מתקפל, אנו ממליצים לכם לרכוש הליכון עם רוחב מסילה של 41 עד 46 ס"מ ואורך מסלול של 125-135 ס"מ. כל מידה קטנה יותר מהמוצע כאן, יקשה עליכם לקיים באופן נוח את הפעילות הגופנית על גבי ההליכון. בכל הנוגע לפעולות המנוע של ההליכונים הביתיים, הרי שמדובר במנועים קטנים בעוצמות של 5 עד 7 כוחות סוס, כאשר מה שחשוב לבדוק לגבי המונע קשור דווקא לעוצמת הרעש שלו –וכמובן שמומלץ לבחור בהליכון בעל מנוע שקט ככל הניתן. כמו כן,  חשוב לרכוש הליכון ביתי עם בולמי זעזועים ולבחור בכל אותם הליכונים בהם מופיע לוח בקרה בגודל מסך של 5 אינץ' ומעלה המספק לכם נתונים ומידע על זמן, מרחק, דופק, מהירות וכדומה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *