ספורט השייט – והפעם כל מה שרציתם לדעת על קורס סקיפרים

אם המטרה שלכם היא ללמוד קורס סקיפרים או קורס משיטי יאכטות, הגעתם למקום הנכון.
אז איך תדעו שאתם בוחרים בית ספר לשייט שהינו מומלץ? ומהו המחיר של הקורס?
אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה…

רישיון סקיפר

כיום, יש המון אנשים שמעוניינים ללמוד קורס סקיפרים, הביקוש כל כך גדול ובעקבות כך נוצרה מצוקה בעולם למקומות עגינה. בעבר, הספורט היה שייך לעשירים בלבד, אבל כיום המצב שונה לחלוטין. יש המון אפשרויות ואופציות לשכור יאכטה במחיר שפוי לחלוטין. אגב, גם עלות ההצטרפות למועדוני השייט היא יחסית סבירה. כל אלה מאפשרים לחלק גדול באוכלוסייה להגשים את החלום שלהם ולהפליג. אגב, כאן נציין שספורט השייט פונה למגוון רחב של גילאים ואין ספק שכיף להפליג ולגלות מקומות חדשים ויפים.

בתי ספר לשייט

ברחבי הארץ פועלים בתי ספר לשייט ובכל מקום שיש בו מרינה, יש גם בית ספר לשייט. חומר הלימוד מועבר על ידי מדריכים שיש להם ידע וניסיון. המון תלמידים מסיימים את קורס הסקיפרים בהצלחה אך יש בעיה אחת שכן הם עשויים להרגיש שחסר להם ידע מעשי בתפעול היאכטה. הדבר גורם לכך שאין להם מספיק ביטחון לצאת להפלגה בים. על כן, כאשר אתם בוחרים להירשם לבית ספר לשייט, יש לברר גם כמה שעות ים יהיו לכם במהלך קורס הסקיפרים. ככל שיהיו יותר שעות, כך יהיה לכם יותר ביטחון. מעבר לכך, מומלץ להגיע לשיעור ניסיון על מנת להרגיש את האווירה, לפגוש את המדריכים ובעיקר על מנת שתראו שאתם אכן מתחברים למקום.

קורס סקיפרים מחיר

מומלץ לבדוק המלצות ודירוג וכמו כן לא לוותר על השוואת מחירים בין בתי הספר השונים, שכן רבים מהם עובדים בשיטת "מצליח". כלומר, בהתחלה כשתבואו להתעניין בקורס סקיפרים ובמחירו, סביר להניח שתקבלו מראש את המחיר הגבוה אך במידה ותתווכחו תוכלו לקבל מחיר נמוך יותר. כך יוצא מצב בו יש תלמידים שרשומים לקורס וכל אחד שילם בפועל מחיר אחר לחלוטין. בנוסף, יש גם לבדוק את הפרסומים ומה בדיוק אתם זכאים לקבל במסגרת הקורס. נניח יכול להיות שבפרסום יהיה כתוב שאתם זכאים לכמות מסוימת של שעות הפלגה ובפועל אתם תצטרכו לשלם תשלום נוסף עליהן. יש לבדוק היטב את האותיות הקטנות וכמו כן לבדוק מה קורה במצב בו אתם לא עוברים את המבחן המעשי.

היום שאחרי הקורס

אם הוצאתם בהצלחה רישיון סקיפרים, הגיע הזמן להירשם למועדון שייט מסודר. כך תוכלו להפליג על יאכטות ששייכות למועדון ולעשות זאת באופן עצמאי או עם המשפחה והחברים. העדיפות היא להיות חברי מועדון באותו המקום בו למדתם את הקורס ומדוע? כי יש לכם היכרות עם הצוות, עם היאכטות ובכלל הכל יותר מסודר ונוח. מאחלים לכם הנאה וכיף!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *