שמירה על כושר גופני או שמירה על הכיס? אפשר גם וגם

הציבור מודע לחשיבות של ספורט גופני עבור הבריאות של כל אחד ואחת ולכן רבים מהם מבצעים אימונים ספורטיביים באופן קבוע. שמירה על כושר גופני או שמירה על הכיס? אפשר גם וגם.

בחירה אישית של ספורט

כל אדם בוחר את סוג הספורט שהוא מועדף עליו. יש כאלו שנהנים לצעוד בשעות המוקדמות של הבוקר או בשעות הערב סביב השכונה, בפארק או במקומות אחרים והם נהנים הן מהאוויר הצח, הן מהמוסיקה באוזניות וגם מהזמן החופשי להירגעות. יש כאלו שצועדים עם חבר או עם בן הזוג וכך זו הופכת להיות שעת איכות של שניהם.
אחרים נהנים מריצה, זה מתחיל במרחקים קצרים ולאט לאט כמות הקילומטרים עולה. כל אצן מציב לעצמו את הרף מהו המרחק המקסימלי עבורו ולכן יש כאלה שמבצעים סבב קבוע של מרחקי ריצה ואילו אחרים מטפסים, עד שהם מגיעים לריצת חצי מרתון או מרתון.

ספורט בשכונה

מי שמעדיף לבצע תרגילי כושר יכול לבצע זאת על מתקני כושר ציבוריים שהותקנו לאחרונה במקומות רבים ביישובים ובערים וזאת לאור החשיבות שלהם עבור הקהל. כך אפשר להגיע בכל יום או אחת לכמה ימים וליהנות מהמתקנים האיכותיים המותאמים לכל אדם. מי שיודע אילו פעולות הן הנחוצות לו ביותר כמו סיבולת לב ריאה, שיפור מצב השרירים וכו', בוחר את המתקנים הרלוונטיים ומבצע בהם תרגילים לאורך כמה דקות.
ברוב המקרים ההנאה מההימצאות על המתקנים הללו היא עצומה, לפעמים מתאמנים לבד ולעיתים עם חבר או עם בן זוג ובדרך זו הם מדרבנים זה את זה ולכן כל אחד מהם נהנה מהתוצאות הנפלאות של שעת הכושר.
היתרון באופציה של מתקני כושר ציבוריים הוא בכך שאין מגבלה של שעות או של ימים וכל אחד מגיע מתי שנוח לו. כך אין צורך להתחייב ולשלם על מנוי, כאשר לא תמיד ברור מתי יהיה זמן לאימוני כושר והחשש הוא תמיד לשלם עבור מנוי כאשר לא מנצלים אותו כראוי.

השפעת הספורט על הילדים

העובדה שההורים מבצעים תרגילי ספורט סוחפת למטרה חשובה זו גם את הילדים ובהתאם לגילם גם הם מצטרפים לספורט המשפחתי ונהנים לעלות על מתקנים ספציפיים, כמו מכשירי מתח ומקבילים שבהם הם מחזקים את היכולות שלהם.

אימון במכון כושר

מי שמעוניין בכך נרשם גם לחדר כושר ובו הוא הוא מבצע אימונים על מתקנים זהים או דומים. בנוסף לכך יש בחדר הכושר גם מתקנים נוספים כמו מתקני הליכה, מתקני ריצה ועוד.
היתרון של חדר כושר הוא שיש מתאמנים רבים ולכן יש אווירה של יחד וכולם מבצעים את כל המשימות, מעבר לכך יש גם חוגים כמו פילטיס, TRX בדרגות השונות וגם בריכות שחייה איכותיות לשחייה נפלאה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *